Dostawa

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości, a ich zawartość starannie zabezpieczona.

Dokładamy wszelkich starań by czas od złożenia zamówienia do dostawy był jak najkrótszy.

Jeśli dostarczona przesyłka nosi ślady uszkodzenia prosimy o sprawdzenie jej w obecności kuriera i w przypadku uszkodzenia wypełnienia formularza szkody, który musi mieć kurier.

 

Płatności

Kupujący ma możliwość wyboru następujących metody płatności:

przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności Przelewy24 (realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu o dokonaniu płatności przez Klienta).

płatność kartą na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy).

gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia).