thule.png

Witamy Państwa w sklepie internetowym Bagażnik24.pl. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w dystrybucji bagażników, boxów, platform rowerowych oraz innych akcesoriów i produktów marki Thule.

Znajdujemy się na Dolnym Śląsku, skąd wysyłamy do naszych Klientów produkty importowane od kontrahentów i producentów bagażników, belek oraz boxów samochodowych.
Współpracujemy jedynie ze znanymi producentami z Europy - to gwarancja, że każdy zakupiony u nas system nośny został poddany ścisłej kontroli na etapie produkcji, montażu i pakowania. Dzięki temu trafiają do Państwa najbardziej trwałe i solidne bagażniki samochodowe. 
Taka polityka prowadzenia naszego sklepu sprawiła, że nieprzerwanie od lat jesteśmy polskim liderem w dystrybucji bagażników i systemów nośnych do aut. Mimo rosnącej konkurencji, nasi Klienci doceniają zaangażowanie, szybką pomoc a także wysoką jakość oferowanych produktów.
Każdego roku poszerzamy ofertę o nowe produkty, które spełniają jeszcze szerszą pulę potrzeb naszych Klientów. Tutaj pragniemy zwrócić szczególną uwagę na produkty marki THULE - uznanej firmy zajmującej się produkcją bagażników samochodowych. 
Na wszystkie zamówione u nas produkty dajemy pisemną gwarancję. Chcemy również nadmienić, iż wszystkie zakupione u nas systemy nośne mające logotyp Thule posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa i kompatybilności.

Właściciel Sklepu:

Rentier Sp. Z o.o

NIP: 9112018286

REGON: 365884594